FANPAGE @spletowice

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

1501937
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
163
2773
2936
1488994
28592
51452
1501937

Your IP: 35.173.57.84
2020-02-17 02:39
   

Zagłosuj na projekt z Wierzchosławic w ramach BO MałopolskaTAR7 „ATRKACYJNE WAKACJE NA WSI”

Zwracamy się z uprzejma prośbą do wszystkich mieszkańców i sympatyków Gminy Wierzchosławice o oddanie głosu na nasz projekt pn. „Atrakcyjne wakacje na wsi” – TAR7 w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. 

Nasz projekt jest z 1 z 37 zadań dopuszczonych do głosowania w Subregionie Tarnowskim, dlatego apelujemy o pełną mobilizację i głosowanie, gdyż każdy głos jest WAŻNY i może przechylić szalę zwycięstwa.

Jedna osoba może zagłosować tylko na 1 zadanie z subregionu, w którym mieszka. W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec, który skończył 16 lat. Głosowanie odbędzie się od 9 do 30 września 2019 r.

 

Na czym polega nasz projekt?

Głównym celem zadania jest uatrakcyjnienie form spędzania czasu wolnego podczas wakacji dzieciom na wsi z terenu powiatu tarnowskiego w 2020 roku. Zadanie polega na zorganizowaniu półkolonii letnich dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat zamieszkujących tereny wiejskie. Jego realizacja odpowiada na problem jakim jest utrudniony dostęp dzieci ze wsi do zorganizowanej oferty zajęć podczas letniego wypoczynku oraz zapewnienie opieki dzieciom rodziców pracujących. Warto zagłosować na to zadanie, gdyż jego przeprowadzenie umożliwi dzieciom zamieszkującym tereny wiejskie bezpłatny udział w szerokiej gamie atrakcyjnych zajęć w ramach półkolonii letnich, będzie promować zdrowe nawyki spędzania wolnego czasu, umożliwi godzenia życia zawodowego z rodzinnym. Zadanie koncentruje się głownie na szeroko pojętej aktywizacji dzieci poprzez krzewienie kultury fizycznej, sport. W ramach zajęć sportowych zaplanowano: piłkę nożną, tenis ziemny, jazdę konną, siatkówkę plażowa, koszykówkę, tenis stołowy, jazdę gokartem, freesbee – naukę rzutów oraz grupowe rozgrywki sportowe w rożnych formach.

Ponadto zadanie zawiera ciekawą ofertę zajęć edukacyjnych tj.: robotykę, zajęcia plastyczne i warsztaty podróżnicze oraz kulturalnych: wyjścia do kina, muzeum, zajęcia muzyczno-taneczne. W ramach zadania zostaną zorganizowane 2-tygodniowe półkolonie letnie dla dzieci nasycone atrakcyjną oferta spędzania czasu wolnego podczas wakacji. Dodatkowo zostaną uatrakcyjnione wycieczkami

krajoznawczo-rekreacyjnymi na terenie Województwa Małopolskiego. W ramach zadania przewidziano dla każdej grupy 2 wycieczki dostosowane do ich indywidualnych potrzeb m.in. do: Kopalni Soli „Wieliczka”, Krakowa, Parku Ruchomych Dinozaurów w Zatorze, Bochni itp. O dokładnym miejscu wycieczki zdecydują dzieci, będą mogły również same zaproponować inne miejsca do odwiedzenia. 

Do kogo jest skierowany?

Adresatami zadania będzie 90 dzieci zamieszkujące tereny wiejskie powiatu tarnowskiego, w tym: 45 dzieci w wieku od 6-10 lat (dzieci młodsze) i 45 dzieci od 11 do 13 lat (dzieci starsze).

Gdzie będzie realizowany? Jaki jest obszar oddziaływania zadania?

W gminie Wierzchosławice – Centrum Kultury Wsi Polskiej; wyjazdy - powiat tarnowski i miasto Tarnów; wycieczki – Województwo Małopolskie;
Adresaci zadania będą pochodzić z terenu całego powiatu tarnowskiego.
Obszar oddziaływania– województwo małopolskie (promocja projektu)

Jak można zagłosować?

Zagłosować można na 3 sposoby:

1. przez internet – już 9 września na naszej stronie www.wierzchoslaiwce oraz na stronie www.bo.malopolska.pl będzie dostępny  specjalnie uruchomiony panel do głosowania. 

2. wypełniając kartę do głosowanie w formie papierowej i wrzucając ją do jednej z 26 stacjonarnych urn.

Tegoroczną kartę do głosowania można pobrać tutaj: karta do głosowania

Najbliższe miejsce, w których będzie dostępna urna na terenie Subregionu Tarnowskiego to Agenda zamiejscowa UMWM, Tarnów, al. Solidarności 5-9;

Pełna lista miejsc dostępna jest na stronie www.bo.malopolska.pl

3. korespondencyjnie, poprzez przesłanie wypełnionej karty do głosowania na adres urzędu marszałkowskiego lub jednej z jego agend zamiejscowych. W tym przypadku o ważności głosu decyduje data wpływu do urzędu. 

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016