FANPAGE @spletowice

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

1393542
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
2068
1257
2068
1383523
17448
60097
1393542

Your IP: 3.226.243.226
2019-12-15 20:10
   

Nasza szkoła kolejny raz była inicjatorem i współorganizatorem obchodów Święta Niepodległości. O godz. 14:00 rozpoczęła się liturgia Mszy św. w intencji Ojczyzny celebrowana przez Ks. Proboszcza Jerzego Marszałka. Bezpośrednio po niej odbyło się Widowisko Patriotyczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły i nauczycieli p. Annę Kozak i p. Agatę Wzorek. Występ bardzo się podobał, czego dowodem były owacje na stojąco. 
Następnie pod Pomnikiem Poległych mieszkańców Łętowic w czasie I i II wojny światowej przedstawiciele władz samorządowych powiatowych w osobie wicestarosty p. Jacka Hudymy, gminnych w osobie wójta p. Andrzeja Mroza, radnych gminy p. Edwarda Tarczonia, p. Józefa Wiśniewskiego, straży pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich "ŚWIT" oraz naszej szkoły, złożyli kwiaty i zapalili znicze oddając hołd poległym.

Kolejnym punktem obchodów była Wieczornica w Szkole Podstawowej oraz ciepły poczęstunek dla każdego. Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przy akompaniamencie p. Anny Poplichy i biesiadowanie, zakończyło się ok. godz. 18:00.

Dziękujemy wszystkim którzy dołożyli chociażby najmniejszą cegiełkę do przygotowania tej pięknej i podniosłej uroczystości oraz jej sprawnej organizacji. Do zobaczenia na kolejnych obchodach już za rok.

FOTOREPORTAŻ

[ Galeria zdjęć z obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości  cz. I ]

[ Galeria zdjęć z obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości  cz. II ]

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016